Котел піролізний Atmos DC 25 S

 

КОТЕЛ ATMOS DC 25 S 

Тип котла Піролізний
Потужність 25 кВт
Опалювальна площа До 250 кв.м.
Тип автоматики Електронна з вентилятором
ККД, % 81-90
Робота на одній загрузці палива, години 6
Країна-виробник Чехія
Консультація

Опис

Піролізні твердопаливні котли Atmos

В сучасних умовах, коли технології розвиваються дуже швидко, а електроєнергія і газ з кожним днем стають все дорожче, не дивно, що існує безліч варіантів систем опалення для будинків, дач і промислових будівель. Серед таких пристроїв піролізний котел на твердому паливі на деревині та пеллетах зовсім не останній. Особливістю піролізних котлів є регулювання рівня кисню в камері згоряння і, отже, регулювання температури і швидкості згоряння палива. Твердопаливний піролізний котел забезпечує вашу незалежність від газу і електрики, так як вартість цих джерел енергії набагато вище, ніж вартість твердого палива.

 

Тип котла Піролізний
Потужність 25 кВт
Опалювальна площа До 250 кв.м.
Матеріал Сталь
Вид палива Дрова
Тип автоматики Електронна з вентилятором
ККД, % 81-90
Діаметр димоходу, мм 152
Країна-виробник Чехія
Розміри котла 1180х959х959мм
Вага котла 326кг
Об’єм води 58л
Рекомендоване паливо Суха деревина, вологість до 20%, теплотворна здатність 15 – 18 М Дж/кг, діаметр 80 – 150 мм
Мінімальна температура зворотньої води 65*С
Напруга електроживлення 230/50 В/Гц
Робоча температура котла 80-90*С
Клас котла 3

Переваги піролізних твердопаливних котлів Atmos:

При прямому спалюванні деревини неможливо досягти такої високої температури, як при спалюванні піролізного газу (виділяеться при горінні древесини за умов нестачі кисню та великої температури). Для протікання піролізного горіння потрібна менше кисню і висока температура, тільки тоді тверде паливо почне розкладатися на газ і твердий залишок з виділенням ще більшої теплової енергії. За допомогою управління процессом згорання ми можемо автоматизувати роботу піролізного котла без будь-яких особливих труднощів, оскільки процес горіння піролізного газу можна легко контролювати і регулювати; Для спалювання деревини або вугілля потрібно набагато більше вторинного повітря, ніж для спалювання деревного газу. З цієї причини ефективність згоряння в піролізному котлі, тривалість і температура згоряння вище при однаковому обсязі вторинного повітря; Викид забруднюючих речовин з піролізних котлів в атмосферу зводиться до мінімуму, тому піролізний котел є практично екологічно чистим джерелом тепла. Твердопаливні котли для піролізного спалювання рідко потребують очищення від золи;

Піролізні котли можуть працювати на дров'яному паливі протягом тривалого часу (до 15 годин), в той час як звичайні твердопаливні котли необхідно заряджати кожні 3-4 години. Твердопаливні піролізні котли для тривалого згоряння в два рази дорожче, ніж звичайні твердопаливні котли, але характеризуються можливістю економічного використання палива з максимальною ефективністю, яка набагато вище, ніж у спалювання вугілля і деревини в звичайних установках.

Принцип роботи роботи твердопаливних котлів Atmos:

  • На першому етапі деревина сушиться і газифіковане. Саме те, що називається піролізом. Низький вміст кисню в камері запобігає горіння деревини і сприяє її насиченню газом.
  • На другому етапі деревно-газові суміші видуваються за допомогою вентиляторів і спалюються в зольному піддоні (керамічна камера). Секрет в тому, що це згоряння, яке супроводжується хімічною реакцією, дає нам значну кількість теплової енергії.
  • Третій етап - теплообмін з водою в піролізному котлі на твердому паливі.
  • На останньому четвертому етапі піролізний котел очищається.
все ще є
запитання?
Company Callback
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжется з вами і проконсультує!

Наші контакти

Company Location Icon
м. Вінниця, вул. Блока, 28
Company Schedule Icon
пн-пт
9:00 - 18:00
сб
10:00 - 15:00
нд
вихідний