Потолочные отопительные панели UDEN-S. "Тепло-Инвест", г. Винница, ул. Соборная,4, м-н: "Тепло"

Стельові опалювальні панелі UDEN-S

 

 

Немає необхідності говорити про те, що в житлово-комунальному господарстві країни склалася ситуація, коли енергозбереження вже не питання економічної доцільності, а питання виживання галузі.

 

І в його рішенні можна піти різними шляхами.

 

Можна вкладати мільярди гривень в реставрацію старих систем центрального опалення.

 

Можна прагнути до впровадження в експлуатацію опалювальних систем з тепловими (геотермальними) насосами, вихровими (кавітаційними) теплогенераторами, сонячними колекторами, систем, що працюють на біопаливі, сучасного, але дорогого устаткування.

 

А можна знайти золоту середину - доступні опалювальні системи, які за своїми експлуатаційними характеристиками не поступаються, а іноді і перевершують дорогі сучасні системи опалення і є гідною альтернативою газу, твердого палива, продуктів переробки нафти, тобто можна використовувати екологічно чисту енергію електрики.

 

Багаторічний досвід роботи з різними опалювальними системами, постійний зв'язок зі споживачами, вивчення і аналіз українського та зарубіжного ринків опалення дозволили створити, сертифікувати, зареєструвати під торговою маркою UDEN-S® економічну стаціонарну систему електроопалення прямого нагріву.

 

Секрет економічності і органічності опалювальних систем від "Тепло-Інвест" криється в самій природі тепла, адже, подібно до нашого Сонця, променисте опалення гріє, в першу чергу, не повітря, а навколишні нас предмети, що дозволяє нам відчувати себе особливо комфортно.

 

Схоже тепло ми сприймаємо від грубки, багаття, каміна.

 

Всі нагріті тіла в рідкому і твердому стані випромінюють безперервний інфрачервоний тепловий потік, він постійно присутній в навколишньому середовищі. Теплове випромінювання різниться довжиною хвилі і буває коротко-, середньо- і довгохвильовим. Безпечним вважається довгохвильове інфрачервоне випромінювання, саме таке випромінювання характерно для людського тіла. У довгохвильовому діапазоні працюють і опалювальні системи UDEN-S®.

 

Модельний ряд UDEN-S® представлений опалювальними стельовими панелями потужністю 500 Ватт. Системи опалення на основі цього обладнання універсальні і схвалені МОЗ України для установки в приміщеннях самого різного призначення, в тому числі в дошкільних, навчальних, лікувальних установах.

 

Устаткування UDEN-S® має ряд особливостей, що відрізняють його від існуючих на ринку опалення аналогів. Панелі і теплий плінтус мають ефект теплонакопленія за рахунок знаходяться всередині природних екологічно чистих матеріалів, які акумулюють тепло. Наприклад, панелі нагріваються за 8-10 хвилин, а остигають більше години, весь цей час віддаючи тепло в приміщення. Управління системою здійснюється терморегуляторами, які встановлюються в кожній кімнаті і дозволяють в автоматичному режимі підтримувати необхідний температурний режим.

 

Це обладнання ідеально підходить для обігріву приміщень, в яких люди перебувають тривалий час, і володіє безперечними перевагами.


   

   

Отже, UDEN-S® - це:

зручно

 • Можливість застосування системи в якості основного або додаткового опалення.
 • Відчуття тепла настає з перших хвилин включення обладнання (швидкий прогрів приміщення).
 • Можливість встановлювати (і легко змінювати) індивідуальну температуру в кожній кімнаті приміщення.
 • Система проста в установці, монтаж (і демонтаж) проводиться без будь-яких кардинальних змін інтер'єру.
 • Можливий поетапний монтаж системи.
 • Управління опалювальною системою повністю автоматизовано - не потрібен обслуговуючий персонал.
 • Будинки не вимагають обладнання додатковими системами вентиляції.
 • Немає необхідності в спеціальному приміщенні (котельні).

Доступно / економічно

 • Значна  економія (в 1,5-2 рази) за капітальними витратами в порівнянні з традиційним конвективним (рідинним) опаленням - не потрібні котел, батареї, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування і т.д.
 • Залежно від типу об'єкта, його розміщення і теплоізоляції на обігрів 10 кв. м приміщення при висоті стелі 2,5 м потрібно від 0,5 до 0,9 кВт електроенергії. При правильних розрахунках система працює 5-10 годин на добу.
 • Не обігрівається марне підстельового простір.
 • Температура в приміщенні після відключення електроенергії повільно знижується і швидко відновлюється після її включення.
 • Застосування програматорів дозволяє автоматично задавати і регулювати температуру протягом доби і навіть тижні, в залежності від необхідності перебування людини в даному приміщенні.
 • Кожен споживач, виходячи з власних уявлень про комфорт і економії, може самостійно розпоряджатися своїм теплом. Комфортною вважається температура 20-22 градуси тепла.

Екологічно, естетично

 • Опалювальне обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів.
 • Системи променевого тепла (на відміну від конвекційних систем) НЕ висушують повітря, не виділяють продуктів горіння і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляції пилу.
 • Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливо, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому тепло сприймається легко і комфортно.
 • Устаткування малогабаритне, легко вписується в будь-який інтер'єр.
 • Колірна гамма і розміри варіюються.

Надійно

 • Опалювальне обладнання виготовлено Виключно з екологічно чистих природних матеріалів.
 • Пожежобезпечна. Оснащена пристроєм захисного відключення.
 • Систему можна надовго залишати без нагляду, відсутній фактор витоку теплоносія, немає загрози її промерзання навіть при відключенні електроенергії.
 • Гарантія виробника - 5 років!
 • Ресурс безперервної експлуатації - 25 років.

Пропоновані UDEN-S® низькотемпературні опалювальні системи застосовуються для обігріву: квартир, приватних будинків, офісів, виробничих, торгових і складських приміщень, об'єктів соцкультпобуту, стадіонів, спортзалів, широко використовуються в сільському господарстві і на громадському транспорті.

 

Моделі УДЕН-500 потолочні опалювальні панелі. (500 П)

 

Найменування параметрів і розмірів Модель
УДЕН-500 П
Номінальна споживана потужність, кВт 0,50
Номінальна напруга живлення, В 220
Частота, Гц 50
Площа випромінювання S, м2 0,376
Об'єм приміщення  що обігрівається, м3, не более 20-25
Робоча температура поверхні, °С, не более 80±5
Вага, кг, не більше 6,3/6,4
Спосіб установки стельовий
Номінальний режим роботи тривалий